On beş yılı başarılı işlerle geride bırakmış bir ekibiz. Büyük markalarla çalışırken donandık, öğrendik; elimize doğan yeni markalarla beraber büyüdük. Bir markanın ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri aynı çatı altında bulabildiği bir hizmet ortağı olduk. Oturduğumuz yerden değil, markaları bilfiil sahada, pazarda, rafta, ön saflarda temsil ediyoruz.

Kendimizi sürekli yenileyerek geleneksel yöntemlerin ötesinde iletişim çözümleri sunmaya, markaların ve toplumun bir adım önüne geçmeye gayret ediyoruz. Bunu başarmak için markanın “alışverişçisi” ile kurduğu ilişkiyi sahada inceliyoruz. Trendleri takip ediyor, onları önceden sezmeye çalışıyor, kimi zaman da rakiplerden önce trendi kendimiz yaratıyoruz.

Sadece iyi reklam fikirleri peşinde değiliz. Müşterimizin müşterisini harekete geçiren, tutumunu değiştiren markaya özel bir dil; kalbine dokunan hikayeler arıyoruz. Ancak hikayeleri olan bir markanın istikrarlı büyüyeceğine, dolayısıyla işimizi de büyüteceğine inanıyoruz.

Müşterimizin bir departmanı gibi çalışmaya alışkınız. İşimizi yaparken her daim dürüst, şeffaf ve samimiyiz. Yıllar boyu sürecek sağlam ilişkiler inşa etmek için çaba gösteririz. İnancımız odur ki; müşterimiz, müşterimizin müşterisi ve bizler, hepimiz, kazan kazan bir mantıkla aynı sofradayız.

Bizde patron yok, hepimiz gece gündüz çalışıyoruz. Bizde sürekli değişen muhatabınız olmaz. Tek sürekli değişen, yetiştirdiğimiz reklamcıların kendi mesleki birikimleridir. Hızlı, hatasız, fikir – tasarım – uygulama çeşitliliği olan işlerle ihtiyacınıza tam ve zamanında cevap veren bir ajansız. Düzeltmelerden, seçenek üretmekten kaçınmayız. Ama doğru bildiğimiz her işin arkasında dururuz. Boşa kürek çekmeyiz, çektirmeyiz.

Ürün veya hizmetlerinizi tercih eden müşteriler gibi, siz de bizim çözümlerimizi satın alırken “İşte bu!” demelisiniz.


Yeteneklerimiz

Pazarlama ve Danışmanlık
Stratejik Planlama
Markalama
Tasarım ve Uygulama
3D Animasyon & Prodüksiyon
Shopper Marketing